1309 LITOGRAPH
Sold: SEK 1300
Sold den 3 december 2018 -
8493 Signerade tryck
Einar Nerman (1888-1983), in a portfolio, lösa blad,
Sold: SEK 1000
Sold den 9 mars 2015 -
4040 PRINT (F)
Sold: SEK 800
Sold den 3 mars 2014
8243 PRINT
signerat, Einar Nerman (1888-1983), 29x21,
Sold: SEK 100
Sold den 14 december 2009 -
8212 PRINT (F)
signerat, Einar Nerman (1888-1983), 30x21,
Sold: SEK 200
Sold den 14 december 2009 -
8366 PRINT
2 pcs, signerade Einar Nerman,
Sold: SEK 200
Sold den 7 december 2009
6360 Mapp med tryck
Einar Nerman, 12 stjärnor,
Sold: SEK 200
Sold den 15 juni 2009 -
5558 Tryck
Einar Nerman, Signerad, 22 x 14,
Sold: SEK 200
Sold den 8 juni 2009 -
4529 Tryck
2 st Numrerade & sign Einar Nerman, 33x26
Sold: SEK 450
Sold den 24 november 2008